sobota, 26 stycznia 2013

Zimowe seansy wieczorową porą

W takie mroźne zimowe wieczory jak dzisiejszy nie mam najmniejszej ochoty wychodzić spod cieplutkiego koca. I to właśnie o tej porze nadrabiam wszelkie zaległości filmowe:) Moje plany na resztę dnia kształtują się następująco:
Jeśli szukacie inspiracji na dzisiejszy wieczór, to z czystym sumieniem mogę polecić "Niemożliwe" ("Impossible") reż. Juan Antonio Bayona.
http://www.filmweb.pl/
To autentyczna historia rodziny, której udało się przeżyć tsunami w Tajlandii w 2004 roku. Ich święta Bożego Narodzenia w tropikalnym raju przerodziły się w prawdziwy koszmar przez monstrualną falę. Woda bez wyjątków zabiera wszystko i wszystkich. Ale jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia...
Wzruszająca produkcja oparta jest na fundamentalnych rzeczach w naszym życiu, o których coraz częściej zdarza nam się zapominać. Ukazuje piękno człowieczeństwa, które w obliczu tragedii niesie ze sobą pomoc innym. Warto wciągnąć się w tą opowieść, która przywraca wiarę w to, że prawdziwe dobro istnieje!

6 komentarzy:

 1. na dworze szaleje mróz..i dla odmiany można zobaczyć szalejące tsunami w ciepłym kraju .. wniosek u nas nie tak żle xD

  OdpowiedzUsuń
 2. musze sie wybrać na ten film ;)

  zapraszam do mnie: www.okomody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. muszę zobaczyć ten film:)pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
 4. i didn't like it very much because I thought it was very disgusting..
  But it's a good production and the story is touching!
  Please I'd like you to visit my blog when you have time please!
  kissesss!
  www.RAISALAND.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. zgadzam się - film fantastyczny <3
  pozdrawiam,
  Desire

  OdpowiedzUsuń