środa, 28 listopada 2012

Listopadowe promocje i zniżki

Dla tych co jeszcze nie wiedzą: do dzisiaj w ramach Kolorowego Tygodnia w Rossmann'ie obowiązuje zniżka - 40% na wszystkie produkty do makijażu.
http://www.rossnet.pl/Start.aspx

Wybrałam się i ja. Ujrzałam dzikie tłumy kobiet przepychających się przed szafami z kosmetykami - i to w południe w środku tygodnia! Ale z jednej strony nie ma się co dziwić - prawie o połowę obniżona cena zdecydowanie zachęca do zakupu. Nieco wyczerpujące próby dopchania się do półek spowodowały, iż do kasy udałam się z jednym produktem: podkładem Infallible firmy L'oreal (odcień 140). Koszt: 33,39 zł.

Podkładu tego używam od ponad roku. Zgodnie z tym co oferuje producent rzeczywiście ukrywa on oznaki zmęczenia! Unikalne połączenia pochodnej witaminy C i magnezu (Magnesium Ascorbyl Phosphate) gwarantuje zachowanie stabilnej formy witaminy C w neutralnym pH i co za tym idzie - zapewnia rozświetlenie zmęczonej cery i ma działanie antyoksydacyjne. Ponadto ujednolica koloryt cery, matuje skórę, długo się utrzymuje (nie muszę dokonywać poprawek w makijażu w ciągu dnia) i nie tworzy efektu maski. Natomiast co do krycia niedoskonałości, to niestety bez dodatkowej aplikacji kryjącego korektora się nie obejdzie. Dodatkowym minusem jest pozostawianie śladów na ubraniu, szczególnie na kołnierzykach białych koszul. Ale czy istnieje podkład, który tego nie robi...?

W grudniowym wydaniu GLAMOUR (4,99 zł) możecie znaleźć kartę upominkową o wartości 20 zł na zakupy w H&M. Karta jest ważna od 1 do 24 grudnia 2012 przy zakupach za minimum 50 zł.

Dodatkowo w środku próbka nawilżającego balsamu do ust CARMEX Cherry:)


2 komentarze:

  1. Kupiłam sobie dwa wydania Glamour i wybieram się niedługo na zakupy :)

    OdpowiedzUsuń